P80418-09573218 квітня 2018 року на базі Сутковецького ЗДО «Ромашка»  відбулося районне методичне об’єднання  для вихователів різновікових  груп  з теми: «Забезпечення наступності у роботі ЗДО та ЗОШ як умова якісної підготовки дитини до школи».

 


P80418-103935

Присутнім було запропоновано переглянути інтегроване заняття в старшій  групі з теми: «Бджілка з дітками гуляє – їх знання перевіряє» (Гнатовська О.Д., вихователь  Сутковецького ЗДО "Ромашка"), після чого відбулося обговорення заняття.

Про наступність Державних стандартів дошкільної та початкової освіти доповіла   Рихлик Н.М., методист РМК, про забезпечення взаємодії ДНЗ та ЗОШ в освітній роботі з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку  -  Королівська С.В., директор ЗДО «Ромашка».

P80418-110039

На засіданні було  окреслено шляхи забезпечення наступності в роботі ЗДО і ЗОШ у підготовці дитини до навчання у школі. Вихователі ЗДО району та вчитель початкових класів Сутковецької ЗОШ Плоховська Т.М.  поділилися досвідом із питання наступності у використанні форм та методів роботи  в процесі підготовки дітей до школи. Із значенням психологічної готовності дітей до школи ознайомила присутніх практичний психолог ЦРД «Калинка» Білоконь І.А. 

По закінченню РМО були прийняті методичні рекомендації.