Відповідно до частини четвертої статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" виноситься на громадське обговорення шляхом оприлюднення в порядку, передбаченому Законом України "Про доступ до публічної інформації" проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про організацію та проведення триденних польових занять з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти району в квітні 2019 року".

 

 

 

ПРОЕКТ

 

 

УКРАЇНА

ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

       _________              Ярмолинці        №   __________

 

 

Про організацію та проведення триденних

польових занять з учнями 11-х класів 

закладів загальної середньої освіти району 

в квітні 2019 року

 

На підставі статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 8, 9, 10 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року № 1770 «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей», Указу Президента України від 25 жовтня 2002 року №948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», на виконання рішення Ярмолинецької районної ради від 23 грудня 2016 року № 14 «Про районну Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2017-2020 роки», та з метою поліпшення підготовки молоді до служби в Збройних Силах України:

 

1. Організувати та провести з 23 по 25 квітня 2019 року триденні польові заняття з учнями 11-х класів навчальних закладів Ярмолинецького району методом табірного збору на базі закладів загальної середньої освіти району  І-ІІІ ступенів та Ярмолинецького технологічного ліцею.                                                                                                                                                                                                                          

              2. Відділу освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної держаної адміністрації:

 

1) забезпечити якісне проведення занять;

 

2) провести перевірку готовності викладачів предмета «Захист Вітчизни» до проведення триденних польових занять з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти району;

  

3) забезпечити доставку учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл району на стрільбище військової частини для виконання стрільби з автомата Калашникова бойовими патронами.

 

3. Ярмолинецькому районному військовому комісаріату:

  

1) розробити та затвердити план заходів по підготовці та проведенню занять з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти району та очолити навчально-методичне керівництво польовими заняттями;

  

2) організувати виконання стрільби з автомата Калашникова бойовими патронами учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти району на базі військової частини.

  

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

  

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації.

 

 

 

Голова адміністрації                                               А. Шутяк