DSCN0728

Досконале знання іноземної мови, а особливо англійської – це величезний крок вперед. Багато людей розмовляють нею, наче другою рідною. Знаючи іноземну мову, набагато легше піднятися кар’єрними сходами, досягти успіху у тій чи іншій сфері.

 

 

 

 

Часто під час влаштування на роботу у фірму, яка, скажімо, займається реалізацією товарів в інших країнах, працедавець запитує, якою мовою володіє людина. І якщо вона, справді, знає цю мову, то автоматично підноситься на рівень вище, її рейтинги помітно зростають. 

DSCN0731

Володіння англійською дозволяє вести листування та переговори з іноземними партнерами, писати наукові праці, публікувати їх у закордонних виданнях. А це ще та перспектива!

 

 

DSCN0732

2016 рік – Рік англійської мови в Україні. Це прекрасна нагода для вчителів продемонструвати свою майстерність, зацікавити іноземною мовою своїх вихованців, підключити до роботи колег і разом, спільними зусиллями, зробити щось значне та незабутнє.

 

Починаючи із січня, у нашому районі проводяться заходи до Року англійської мови. Всеукраїнський конкурс «Учитель року» став своєрідним стартом, дав поштовх до проведення інших заходів, обміну досвідом, спілкування між учителями-предметниками.

DSCN073326 лютого на базі Ярмолинецького НВК були проведені майстер-класи для учителів англійської мови. Педагоги ділилися досвідом, використовуючи різноманітні форми та методи роботи.  Спочатку слово мала переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «Англійська мова» Дутова І. М. з Ярмолинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Потім учителі Ярмолинецького НВК демонстрували свої методики. Кучерява Л. Л.,  продемонструвала, як під час вивчення алфавіту можна використовувати кольорові стрічки, за допомогою яких учні складають англійські літери. 

DSCN0735

Прийом корисний тим,  що діти вибирають колір за бажанням, можуть повторити його назву і, виконуючи завдання, сказати англійською: “Green letter B”, “Red letter B”, “ Yellow letter B”, тобто вправа сприяє розвитку лексичних  та мовленнєвих  навичок. Гожевська О. П. демонструвала підходи до вивчення граматики, використовуючи сучасні методи викладання англійської мови та закріпила з учителями ідеї використання методики у щоденній практиці. Пахоменко Л. В., використовуючи увесь потенціал досвіченого педагога, урізноманітнила майстер-клас цікавими інтерактивними видами діяльності та зробила його по-справжньому захоплюючим. Подольська Т. П. ефективно організувала групову роботу, застосувавши серію комунікативно-орієнтованих вправ для розвитку критичного та креативного мислення учнів. Капатинська Н. В. творчо й нестандартно підійшла до вирішення освітніх завдань, продемонструвавши  інтерактивний урок домашнього читання з використанням засобів наочності через комплекс вправ і завдань.

Загалом, учителі мали можливість познайомитися з технологіями, методиками й авторськими напрацюваннями колег із навчально-виховного комплексу  та  дійшли одностайного висновку, що сучасний урок англійської мови повинен бути максимально унаочнений, з використанням інформаційних технологій, носити комунікативну та соціокультурну направленість.

Всі учасники семінару висловлюють слова вдячності учням, кафедрі учителів іноземної мови Ярмолинецького НВК, адміністрації закладу  за якісно організований, надзвичайно продуктивний семінар.

 

 

                                     І. Попіль – завідуюча РМК

 

 

 

асто під час влаштування на роботу у фірму, яка, скажімо, займається реалізацією товарів в інших країнах, працедавець запитує, якою мовою володіє людина. І якщо вона, справді, знає цю мову, то автоматично підноситься на рівень вище, її рейтинги помітно зростають.