IMG 20180126 112742

26 січня 2018 року  у  ЗДО №1 «Сонечко» відбувся семінар практичних психологів та соціальних педагогів району.  Під час теоретичної частини фахівці обговорювали питання психолого-педагогічного супроводу емоційного розвитку дошкільників.  

     Практичний психолог закладу Мурзакова А.І. розповіла про свою роботу та продемонструвала присутнім відеоматеріал, який містив фрагменти занять з малюками на яких Антоніна Іванівна знайомить дітей з абеткою людських емоцій, вчить безконфліктно спілкуватися з однолітками, адекватно поводитися в стресових ситуаціях, допомагає формуванню у малюків оптимістичної життєвої позиції. 

    Оскільки провідна роль у створенні  адекватної поведінки у дітей належить дорослим , психолог консультує, надає поради  вихователям та батькам, вчить  правильно спілкуватися з дітьми та організовувати їх діяльність.  У разі необхідності здійснює корекцію емоційно-вольової сфери дошкільнят.

    Під час практичної частини семінару учасники взяли участь у тесті-грі «Про що говорять міміка та жести?» і визначали наскільки вони володіють здатністю розуміти інших людей, чи розвинені у них спостережливість. Використані вправи з арт-терапії сприяли розвитку творчих здібностей, вміння контролювати емоції.

    По закінченню семінару психологи та соціальні педагоги висловлювали свої думки з приводу тренінгу та поділились  враженнями.

  

Голова МО практичних психологів та соціальних педагогів О.Косяченко